Ana Sayfa 2016 Dijital Ortamda Dernek Üyelikleri Konuşuldu

Dijital Ortamda Dernek Üyelikleri Konuşuldu

979
0

23 Nisan Kosova Türkleri Milli Bayramı kutlamaları çerçevesinde, Dijital Çağda Sivil Toplum Kuruluşları konulu panelde Dijital Araştırmalar Derneği Başkanı Gökhan Yücel ve Rıfat Sait konuşmacı olarak yer aldılar.

Rıfat Sait Kosova’da bulunmaktan gurur duyduğunu belirterek, Tertipleme Kurulu Başkanı Mahir Yağcılar’a yürütmüş oldukları başarılı çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Dijital ortamda dernek üyelikleri hakkında bilgi veren Rıfat Sait’in ardından, Gökhan Yücel Dijitalleşme olgusunun önemine değindi. Dijital dönüşümün evrelerinden bahseden Yücel, Dijital Çağın Siyasi İletişim alanı konusunda katılımcılara kapsamlı bilgiler sundu.

Tertipleme Kurulu Başkanı Mahir Yağcılar etkinliklerin son aşamasında bu denli önemli bir panel düzenlemiş olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade ederken, Kamu diplomasisi olgusunun üzerinde durdu. 23 Nisan Kosova Türkleri Milli Bayram’ının sadece kutlamadan ibaret olmadığını ifade eden Yağcılar, eğitimden sanata, sanattan siyasete teknoloji, kültür gibi çeşitli alanlarda düzenlenen faaliyetlerden bahsetti. Yağcılar, “toplumumuzun daima kalıcı olması yönünde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz” dedi.

 

Dijital Ortamda Dernek Üyelikleri Konuşuldu